Jeśli chodzi o projektowanie przestrzeni zewnętrznej, masz wiele możliwości. Niezależnie od tego, czy masz duże podwórko, czy małe patio, możesz je w pełni wykorzystać. Jeśli chcesz dodać do swojej przestrzeni dodatkową warstwę wyrafinowania, powinieneś zdecydować się na patio. W końcu, kto nie uwielbia spędzać czasu na świeżym powietrzu? Zwłaszcza jeśli można to robić w dobrze zaprojektowanej przestrzeni. Przestrzeń zewnętrzna nie musi być duszna i formalna. W rzeczywistości możesz wykorzystać dodatkową przestrzeń, aby sprawić, że Twój dom będzie wydawał się jeszcze bardziej przestronny i otwarty. Potrzebne są do tego odpowiednie meble zewnętrzne. W końcu nie tylko zapewniają one dodatkowe miejsca do siedzenia i przechowywania. Dodają również kolor i elementy wystroju, które łączą wszystko w całość. Rodzaj wybranych mebli zależy od wielu czynników. Na przykład, jeśli dysponujesz niewielką przestrzenią, możesz zdecydować się na mniejsze meble. Z drugiej strony, jeśli masz duże podwórko, możesz poszukać większych elementów, które zajmą więcej miejsca. Tutaj omówimy niektóre z najlepszych mebli ogrodowych na patio do przestrzeni zewnętrznych i jak możesz wybrać odpowiednie kawałki do swojej przestrzeni.

Zestaw technorattanowy beżowy na taras Cortina Beige

Zestaw technorattanowy beżowy na taras Cortina BeigeTen luksusowy i stylowy zestaw mebli składa się ze stołu jadalnego z trzema krzesłami, dwóch foteli i dwóch puf z poduszkami. Niezależnie od tego, czy używasz go w ogrodzie, czy na tarasie, ten zestaw skutecznie łączy funkcjonalność zarówno jako jadalnia, jak i miejsce do wypoczynku. Te meble ogrodowe z technorattanu w kolorze beżowym są idealne nawet dla najbardziej wymagających klientów! Składają się z wysokiej jakości materiałów i zostały wykonane z dbałością o szczegóły przez doświadczonego projektanta. Możesz wygodnie korzystać z nich także na zewnątrz - mają stalowe ramy!

Odwiedź stronę

 

Komplet ogrodowy z technorattanu FARLITO IX CORNER Carmel & Latte

Komplet ogrodowy z technorattanu FARLITO IX CORNER Carmel & LatteJedną z najbardziej praktycznych zalet zestawów mebli ogrodowych jest ich modułowa konstrukcja. Dwa moduły narożne i moduł środkowy wraz z pufą tworzą idealne miejsce do siedzenia dla czterech osób w dowolnym układzie. Istnieje wiele możliwości aranżacji w zależności od potrzeb - można je ustawić osobno lub złożyć w dwa lub trzy siedziska jako jedną całość. Największą zaletą tego zestawu jest to, że podłokietniki i oparcia modułów mają szerokość 8 cm; dodatkowo w zestawie znajduje się stół z blatem ze szkła hartowanego o zaokrąglonych krawędziach i wymiarach 62x62x30 cm i grubości 30 mm. Ten wytrzymały stół jest wykonany z bezpiecznego szkła hartowanego, dzięki czemu nie stłucze się łatwo w razie uszkodzenia!

Odwiedź stronę

Corfu Fiesta Grande Technorattan Efekt cappuccino zestaw ogrodowy

Corfu Fiesta Grande Technorattan Efekt cappuccino zestaw ogrodowyWyposażenie ogrodu w meble, które ładnie komponują się z jego zielenią i ogólną aranżacją, sprawi, że stanie się on bardziej atrakcyjny. Zestaw ogrodowy Corfu Fiesta Grande technorattan Cappucino jest doskonałym dodatkiem, który w inspirujący sposób reprezentuje różne estetyki, dzięki czemu jest wspaniałym dodatkiem dla tych, którzy lubią zajmować się ogrodem. Zestaw ten jest nie tylko estetycznie piękny, ale również bardzo trwały i wygodny. W jego skład wchodzą krzesła, stoły, leżanki i podnóżki wykonane z polipropylenu (materiału odpornego na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak mróz) w eleganckim kolorze cappuccino, który nie wyblaknie w okresach większego nasłonecznienia, ponieważ polipropylen ma właściwości odporne na promieniowanie UV! Krzesła z fabrycznie tłoczoną plisą są łatwe w pielęgnacji, ponieważ tak łatwo się je czyści!

Odwiedź stronę

 

Meble na taras technorattan CUBIOSO Grey & Grey

Meble na taras technorattan CUBIOSO Grey & GreyJeśli szukasz mebli stołowych dla 8 osób, zestaw Cubioso Grey & Grey to nowoczesna i bardzo praktyczna propozycja. Meble po zestawieniu ze sobą zajmą minimalną ilość miejsca, co czyni je uniwersalnymi i pozwala na wiele różnych konfiguracji. Meble tarasowe technorattanowe CUBIOSO Grey & Grey posiadają doskonałe rozwiązanie blatu - szkło hartowane o wygodnych wymiarach 115x115 cm, które mierzy aż 5 mm grubości. Ten rodzaj szkła nazywany jest "hartowanym", ponieważ jego utwardzony stan oznacza, że jest ono bardziej odporne na naprężenia i bardziej bezpieczne niż inne rodzaje - w przypadku stłuczenia powstają małe cząstki zamiast dużych, które mogą stanowić większe zagrożenie lub zwiększone ryzyko z powodu możliwości skaleczenia! Ryzyko to jest zminimalizowane dzięki gumowym przyssawkom umieszczonym w rogach górnej powierzchni, które działają jak antypoślizgowe podkładki zapobiegające poślizgom.

Odwiedź stronę

 

Autor